Hotel Mlýn - RELAX

Nabídka relaxačních služeb

 

Masáž zad a šíje (60 min.)                                                                             800,- CZK

Manuální lymfatická masáž (60 min.)                                                          800,- CZK

Celková masáž (120 min.)                                                                          1 600,- CZK

                             

Relaxační masáž

Odstraňuje ztuhlost, svalové napětí, zlepšuje prokrvení pokožky a příznivě ovlivňuje nervové svalstvo. Rekondiční masáž je soustava masážních hmatů s regeneračním a preventivním účinkem. Masáž celkově zlepšuje krevní a mízní oběh. Usnadňuje též odtok zplodin, které vznikají ve svalech po tělesné námaze, tím urychluje odstraňování pocitů únavy. Masáž není vhodná při nachlazení, infekčním onemocnění, kožních zánětech a nádorovém onemocnění.

 

Fyzio konzultace, měkké techniky a mobilizace

Ošetření měkkými technikami je individuální dle problémů každého klienta. Měkké techniky jsou používány běžně během klasických masáží, ale je možné provést také ošetření výhradně touto metodou, při které se nepoužívá olej a pracuje se s pokožkou, podkožím, fasciemi a svaly.

 

Lymfatická masáž

Speciální, ručně prováděná masáž s účinkem ozdravným, regeneračním, relaxačním i kosmetickým. Za pomocí jemné techniky se pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický (mízní) systém těla.Typická lymfatická masáž krku a dolních končetin zabere zhruba hodinu, je však možné ošetřit i jednotlivé části těla. Před terapií je nutná konzultace kontraindikací.

    


Zpět


Z fotogalerie


Hotel Mlýn ****
Hotel Mlýn v Českém Krumlově hodnocení